Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális, hogy még mindig így...

Normális, hogy még mindig így érzek a kutyám elvesztese után?

Figyelt kérdés
Lassan 4͵5 hónapja nincs velem. Hiába nem gondolok rá állandóan, de még mindig olyan, mintha itt lenne. Pl csinálok valamit a konyhában és úgy érzem ott áll az ajtóba stb. Én vagyok csak ilyen szerencsétlen, gáz?
2016. júl. 5. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Gyásznak hívják, teljesen normális.


Gondolj rá, sírd ki magad, add ki magadból (az is jó ha kibeszéled, testvérrel/szüleiddel/barátaiddal)


Így is fájni fog, de már nem annyira :)

2016. júl. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális. Ha szeretted őt, akkor nem könnyű felfogni, beletörődni, hogy nincs többé.
2016. júl. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom a kutyádat, és együtt érzek veled. A gyász már csak ilyen. Egy folyamat, ami mindenkinél más időtartam alatt zajlik le, és mindenki másként viseli.

Az elvesztése mindig fájdalmas lesz, de ahogy telik az idő, úgy fogja egyre kevésbé kitölteni ez a gondolataidat.

Adj időt magadnak, és ne nyomd el az érzéseidet.

2016. júl. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 csingilingg84 ***** válasza:

Ahj sajnálom. :(

Én másfél éve vesztettem el a cicámat, engem is nagyon megviselt, de azóta picit enyhült a fájdalmam. Adj időt magadnak, idővel jobb lesz: lélekben mindig ott lesz veled!

2016. júl. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!