Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a filmekben...

Miért van az, hogy a filmekben, rajzfilmekben akárhogy bánik valaki az eladóval az kiszolgálja?

Figyelt kérdés
Például, ha nekem azt mondaná valaki hogy nesze vénember ezt adom azért cserébe, akkor biztos, hogy nem szolgálnám ki. Főleg nem akkor, ha egy filmben, rajzfilmben vagyok.

2016. júl. 6. 02:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudod, ha nem szolgálod ki akkor nem kapsz fizetést, ergo éhen halsz. Ennyit megér a dolog, nem?
2016. júl. 6. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha a saját a boltom, akkor magamnak adagolom a fizetésem ráadásul nem hiszem, hogy abba fogok éhenhalni, hogy 1 embert nem szolgáltam ki.
2016. júl. 6. 07:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja.

Csak aztán ez az egy ember elterjeszti, hogy ronda züllött vénember vagy, és még csalsz is a mérlegen.

Elég, ha minden 10. ember hisz neki - máris 10% forgalomcsökkenés.

Ráadásul az utcára se mehetsz ki, a boltodat meg ellepik a tiltakozó feliratok.

Megéri?

2016. júl. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja aztán akit elküldesz éjszaka visszajön, bebsz egy molotovot az ablakon és huss, az üzleted porig ég!
2016. júl. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Merte ez csak egy film:D bár az igaz hogy ez hülyeség de hát ilyenek a filmek
2016. júl. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon egyszerű, mert én akkor ugyan ezt a kocsijával, házával fogom ugyan ezt csinálni meg minden létező anyagi tárggyal amije van :D
2016. júl. 6. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!