Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok otthonról végezhető...

Tudtok otthonról végezhető munkát?

Figyelt kérdés
Állásra van szükségem. Hosszútávra. Viszont nem lesz rá időm az iskola miatt. Tudtok olyan munkát, amit otthonról is tudnék csinálni ?

2016. júl. 8. 07:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Beszélsz-e nyelveket? Mihez értesz? Mire gondoltál?
2016. júl. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Augusztusban leszek 18. Angolul, de nem olyan szinten, hogy ezzel tudjak pénzt keresni :) :D Az ilyen számítógépes dolgok eléggé mennek.
2016. júl. 8. 08:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor keress olyan melót, ahol klikkelgetned kell reklámokra. Elvileg még mindig léteznek, bár már nem annyira népszerűek.
2016. júl. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az ilyenek éhbért adnak, és amúgy illegális dolgokat kell csinálni benne. Belépéseket hamisítani (képeket fejteni), és hasonlókat. Vagy lehetsz illegális farmer a WOW-ban.

NINCSEN legális otthonról végezhető munka - csak PROFI programozóknak, akiknek már bejáratott ügyfélkörük van.

2016. júl. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ó, értem. És esetleg valami hétvégi ?
2016. júl. 8. 08:46
 6/8 anonim ***** válasza:

Otthoni hétvégi?

Az sincs.

Ezen kívül éjszakai sincs,

valamint délutános se,

meg hatórás se.

Sőt: négyórás sincs.

Szólj, ha valamit kihagytam.

2016. júl. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem így gondoltam. Olvastam valahol, hogy diákoknak van olyan munka, ahol csak hétvégén kell bemenni :) Ezt egy olyan "cég" intézi, amely direkt diák munkákkal foglalkozik. Azért kérdeztem, hátha tudtok erről valamit :) Bocsánat, nem fogalmaztam meg a kérdésem helyesen, ezért félreérthető volt.
2016. júl. 8. 11:17
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, ilyen van.

Kérdezd őket.

Amúgy jobban járnál, ha a kategóriára is figyelnél.

2016. júl. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!