Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segitség! Hol vehetnék olcsón,...

Segitség! Hol vehetnék olcsón, jó minőségű tőrt?

Figyelt kérdés

Tőrt kersesek. De sajnos mindenhol késeket és licitálós oldalakat hoz ki. LICITÁLNI NEM SZERETNÉK! Viszont sürgős lenne a dolog.

Segitséget előre is köszönöm!



2016. júl. 8. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Én értek a késekhez, sok éve foglakozok velük és készítem őket. Szóval szívesen segítek!

De azért ennél kicsit több információra lenne szükségünk. Írd körbe (penge-mérete,formája,vastagsága,anyaga. markolat-anyaga).

Mennyit szánnál rá?

Mire kéne? Taktikai? Túlélő? Túrázó? Önvédelmi? Dobálásra?

2016. júl. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
#betörés -> ?????????
2016. júl. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tőr kellene nekem. Igazából harcra, mert imádom a régi harci szokásokat, módszereket, technikákat. Erre kellene! A barátnőm az íjjakért van oda és van is egy neki. Létre szeretnénk hozni egy ilyen klubbot ezért én elvállaltam a tőröket és az egyéb szúró fegyvereket. Mert igazából én ehez értek. Mármint tudom őket forgatni.
2016. júl. 10. 11:19
 4/5 kovpet ***** válasza:
100%

Olcsón jó minőséget nem kapsz. Gyakorolni meg gyakorlókéssel kellene, mert a végén még a baleseti sebészeten köttök ki.


budopest.hu/gumikes-1500


Tőrből ezerféle van. Ha veszel egy COLD STEEL SRK-t, ahhoz kapsz pont ugyan olyan gyakorlókést is, gumiból.


Vannak olcsóbbak is persze.


Itt is van pár, válogass:

hidegfem.eu/products.php?t=102

2016. júl. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nincs szükségem gumikésre ugyanis gyakorlott vagyok és nem most csinálom először. Csak az a problémám, hogy még nincs saját fegyverem.
2016. júl. 18. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!