Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jó minőségű (! ) márkás...

Anti007 kérdése:

Jó minőségű (! ) márkás utánzatokat szeretnék Törökországban (Isztambul) vásárolni. Ehhez (hogy tényleg jó replikát vegyek) kell segítség, ismeretség kint, vagy a bazárban bárhol találok?

Figyelt kérdés

#vásárlás #divat #Isztambul #márkás utánzatok
2016. febr. 17. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:
kimész és bokáig jársz a Louis Vuittonban. akkor lennél bajban, ha eredetit akarnál venni :D
2016. febr. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Ezt tudom, de én nagyobb mennyiségben szeretnék (méretsorokat) és valakitől azt hallottam, ha így szeretnél vásárolni (jó minőségben) akkor azért fizetni kell... (nekik 3000 eurót kellett ezért fizetni) Amúgy Dsquared,D&G,Philip Plein, Givenchy,Paul&Shark,Armani,Burberry márkákat keresnék leginkább.
2016. febr. 19. 13:07
 3/3 A kérdező kommentje:
Pontosabban, azért kellett fizetni,hogy megmutassák hol lehet ezeket a márkákat megvenni. (ez ne volt a válaszomban egyértelmű) :)
2016. febr. 19. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!