Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gázpisztolyt lehet futárral...

Gázpisztolyt lehet futárral küldeni?

Figyelt kérdés

El szeretnék adni egy Röhm RG96 gázpisztolyt, és a netes fórumokon egy csomóan írják, hogy "posta mehet", meg "küldés futárral", holott szinte minden futárszolgálat honlapján az szerepel, hogy ez tiltott



Valaki felvilágosítana erről?

Úgy tudom, hogy röntgennel is átvizsgálják a csomagokat a depókban, és ott tuti kiszúrnák


2016. júl. 8. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Posta: Minimális az esély a bukásra belföldön. Csak ha a sünök súgnak vagy ha drogos helyről pl.: Hollandia jön a csomi,akkor érdekes nekik. Ráadásul mivel nem lőfegyver,így jogilag sem vészes.


Futár: Jogi okok miatt írják,hogy nem visznek fegyvert,drogot,...


Nem kötelező ráírni a dobozra,hogy valójában mi van benne,kamuzd,hogy könyv.

2016. júl. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, csupán azért tartottam neccesnek a futárt, mert egy ismerősöm szerint átvilágítják őket röntgennel (bármibe csomagolom a pisztolyt, úgyis látszódna a röntgen alatt)
2016. júl. 10. 13:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem világítják át. Az ismerősöd egy idióta.


Én eddig életemben 4 pisztolyt vettem, 2-t pedig eladtam futárral küldve és sosem volt belőle semmi baj.

2016. aug. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!