Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen indok egy kirúgásnál,...

Milyen indok egy kirúgásnál, hogy "nekünk nem dilettantizmus, hanem értelmes és tenni akaró munkaerő kell"?

Figyelt kérdés

2016. júl. 8. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Hát, elég konkrét indok.
2016. júl. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%

Hát ez pont minden, csak nem konkrét.

- hülye vagy!

- de hát miért??

- mert így születtél!

2016. júl. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Nyílt és egyenes , ezt nem lehet félreérteni , csupán egyeseknek .
2016. júl. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Eléggé kevéske. Nem magyarázza meg, hogy a kirúgott alkalmazott milyen tekintetben dilettáns, és mi az, ami miatt nem minősül értelmesnek, ill. tenni akarónak. Szóval ez így csak üres duma.
2016. júl. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
A cégnek olyan ember kell akit át lehet verni, aki ész nélkül dolgozik a nyugati bér töredékéért, hogy a főnök és a tulajdonos munka nélkül gazdagodhasson. És sajnos a kivándorlás ellenére még mindig kapnak is balekokat.
2016. júl. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Humoros :)
2016. okt. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez a szöveg nekem ismerős. Engem is rúgtak már ki nagyon hasonló szöveggel. Szerintem kedves kérdező te is szoftverfejlesztő lehettél egy pesti cégnél, most hadd ne nevezzem meg. Engem 2 hónap után kitettek. Te meddig tudtad húzni náluk?
2017. aug. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ha nekem ilyet merne mondani a főnököm alaposan elküldeném a jó k u r v a a ny j á b a.
2017. aug. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!