Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valakinek lenne kedve...

Ha valakinek lenne kedve megmozgatnia a képzelőerejét, segítene nekem?

Figyelt kérdés

Egy hangszert kéne kitalálni. Ez így kicsit furcsán hangozhat, de olyan hangszert (lehetőleg fúvósat, de igazából mindegy) szeretnék beleírni a történetembe, ami nem létezik az általunk ismert világban, hiszen a történetem sem ebben a világban játszódik.

Már töröm az agyam egy ideje, de mindig már létező hangszereknél kötök ki, ezért gondoltam, hátha vannak nálam kreatívabb emberek itt gyakorin. :)

Előre is köszi!:)



2016. júl. 8. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Hat talan egy olyasmi mint a furulya csak ugy nez ki mint egy kigyo es ha valaki jatszani kezd rajta a vege eletre kel es kigyo fej vagy csorgo kigyo farok lessz ami mozog...feltetlenul fuvos kell?
2016. júl. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy végtelenül egyszerű ötlet, mely kipattant:


Egy hosszú íves cső, mely a szájtól a földig ér, kis talppal, hogy el ne dőljön.

A földön meghajlik, és tovább megy pár centit (a földdel párhuzamosan).

A földön levő részből húrok állnak ki, amik a másik végéhez csatlakoznak.

Fújás közben lehetne pengetni.


Finomítást és kifejtést igényel, ha nem írtam le túl tisztán nyugodtan írj rám, este van és nem tudok fogalmazni.

2016. júl. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mi lenne ha a hangszer inkább a zongorára hasonlítana csak mondjuk a billentyűk helyében különböző méretű, töménységű rugók lennének. A hangok pedig úgy születnének hogy te ezeket a rugókat megpöckölöd az ujjaddal :D
2016. júl. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azta, ezek mind tiszta jók! :D Nagyon köszi. :)
2016. júl. 9. 00:50
 5/5 anonim ***** válasza:
A hangszer egy ikertrombita,amely a befúvócsőnél válik ketté.5 hang(kvint) eltérésű lenne a két rész,és külön kézzel lehetne játszani dallamot rajtuk.
2016. szept. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!