Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg ciki? Mit csináljak...

Tényleg ciki? Mit csináljak az ilyen megjegyzésekkel? Sz@rjam le?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok,és a kedvenc színészem Colin Firth... sokan azt mondják,hogy milyen gáz,h egy öreg színész a kedvencem...Nem tudom,hogy az 55 miért számít öregnek,de oké..és amúgy sem szerelmes vagyok belé(bár,azért szerintem helyes,de nem bálványozom xd) és nem is a vele hasonló korú pasik jönnek be,inkább a 18-20 évesek...szóval nem tudom miért ciki..egyszerű példaképem Colin...

2016. júl. 9. 23:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ciki, és különben is, semmi közük hozzá. Most mi értelme van beszólni és megjegyzéseket tenni a másiknak a kedvencére? Hagyjad má, örüljenek maguknak, te meg szeressed, akit szeretsz, és vállald is fel nyugodtan, esetleg ajánlhatod a filmjeit másnak is, hogy osztozzon veled az élményben, mert esetleg magától nem találna rá, mert szerintem ő pl nem annyira híres. De amúgy hát belső érzés, ami neked belülről jön, belül önmagától generálódik, az hogy lehetne már ciki? Ne barátkozz olyanokkal, akik leszólják azokat, akiket szeretsz. Találsz náluk értelmesebb, érettebb társaságot is biztos, akik nem bántanak azért, amilyen vagy, hogy különbözöl tőlük. De ezzel amúgy tényleg nem ártasz senkinek, hogy megmondod, hogy ki a kedvenc színészed. Vállaljad fel nyugodtan, és tényleg ajánlhatod is, hogy osztozzanak veled az élményben, ha meg inkább kihagynák, akkor így jártak, akkor nem kell többet felhozni nekik, meg erőltetni, hogy de nézzék már meg
2016. júl. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
tartsd meg magadnak az ilyen érzéseket, ne add ki, ha nem vevő rá a környezeted. Nekem speciel nagyon tetszik a Lázár Kati színésznő, de ezt rólam nem tudja senki sem!
2016. júl. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszotokat,ezzel igazán megnyugtattatok,és tényleg igazatok van! :)
2016. júl. 10. 16:04
 4/4 anonim válasza:

Én kifejezetten az idősebb színészeket kedvelem (munkásságukat és külsejüket egyaránt). Mivel tudom, hogy a kortárs ismerőseim ízlése nagyjából semmiben sem egyezik az enyémmel, így elengedem a fülem mellett a megjegyzéseket.

Egy tojáshéj-seggű ripacs miben jobb az érett művészeknél? Szerintem semmiben, szerintük meg maga az atyaúristen, mert még nem töltötte be a huszonkettőt. Ők tudják. :)

A kedvenc színész nem feltétlenül azt jelenti, hogy lecsókolod a monitort, valahányszor feltűnik, hanem azt, hogy kitűnően játszik, kellemes hallgatni a hangját, érdekes karaktereket választ, jóvá tesz egy rossz filmet is, átadja magát a szerepének... Szóval ilyesfélék. A színésznek nem az a dolga, hogy minden lány a bugyiját lengesse utána, ezt csak Hollywoodban hiszik az emberek.

20/L

2016. szept. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!