Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miraculous fanok, ti mit...

Miraculous fanok, ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Szerintem Adrien apja halálfej. És a felesége haláláért? akar igy megbosszulni. Ugye van ő mint egy miraculos Adrien anyja, a roka lány, a kinai emberke, Adrien, Marinette és azt hiszem van még egy valaki. Mit gondoltok? Igazam lehet?

2016. júl. 10. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is valami ilyesmi lehet az ok, +én még továbbgondoltam és neten keresgéltem is, hogy Adrien anyja páva volt és ha már páva, akkor biztos legyező volt a fegyvere. ^^ Lesz ugye még egy méhecske is, de azt nem tudom, ki kapja. :/
2016. júl. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Szia

Szerintem lehet benne valami igazság. De a 22. Részben akkor azért küldte az akumát a hipnotizőrre mert saját magán akart bosszút állni? Ez Így kicsit zavaros.

Mindenestre a 24. Részben elég árulkodó az a könyv. Jajj alig várom a 2. Évadot! Szerintem abban vagy a 3.-ban kiderül!

2016. júl. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia! 2-es vagyok és találtam egy kérdést aminek a válaszaibol kiderül hogy jo a feltételezésed! Linkelem: http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok__..
2016. júl. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az első kommentelőnek! Állitilag Chloe lesz aéh vagy darázs. Tudom is én mi az
2016. júl. 11. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!