Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell kikapcsolni a...

DJHardcraft kérdése:

Hogyan kell kikapcsolni a családi biztonságot Windows 10-en?

Figyelt kérdés
Egyik reggel bekapcsoltam a gépemet, és ki írt egy olyat, hogy a családod tagjai figyelik a számítógépedet. Csak ültem és néztem mert a családban csak én használom ezt a gépet. Kikapcsolni nem tudom hol kell, mindent átnéztem, és nem enged megnyitni oldalakat, pl elvira.hu, vagy ha filmet néznék, akkor azt sem engedi megnyitni, és E-mail-t kell küldenem, hogy megnyithassam. A legszebbb az egészben, hogy megnéztem és NINCS sekni se a "családfában". Itt a kép link, hogy értsétek: [link] Ez mi ??? Hogyan lehet kikapcsolni ?? A válaszokat előre is köszönöm !!! :)

2016. júl. 10. 14:22
 1/4 meszike91 ***** válasza:
Ez a kép sokat nem mond. Pont a lényeges részt retusáltad ki. Ez a böngészőben van amikor egy weboldat akarsz megnyitni?
2016. júl. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen a böngészőben, de amikor elindítom a gépet, akkor ad egy értesítést, hogy a család egyik tagja megfigyeli a számítógépedet. Itt a kép retusálás nélkül: [link]
2016. júl. 11. 12:35
 3/4 meszike91 ***** válasza:
Hány éves vagy? Ha még nem vagy 18, akkor állítsd át a microsoft fiókodban az életkorodat 18 felettire.
2016. júl. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na. Sikerült megoldani. Az volt a baj, hogy bár én nem láttam, de a tesóm egyik fiókja volt az "apám". Átállítottam, hogy én legyek a felnőtt, ő pedig a gyerek, és minden probléma elszállt. Köszönöm a válaszokat, segítséget ! :)
2016. júl. 14. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!