Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » FIÚK! Ti mit gondoltok az...

FIÚK! Ti mit gondoltok az ilyen lányokról? (lent)

Figyelt kérdés
Szeretek focizni, deszkázni. Nyáron is csukában járok. Utálom a rózsaszínt. Imádom a rockot. Szóval?

2016. júl. 10. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
A rock jó pont, a többi dologról vegyes érzelmeim vannak.
2016. júl. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek: ezek mind mellékes dolgok. Ettől még lehetsz életem szerelme és egy utálatos csipa is.


Az egyetlen, ami elárul rólad valamit, az az, hogy azt hiszed, ennyi alapján meg lehet ítélni valakit. Ez felszínességről árulkodik, és eléggé taszító.

2016. júl. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem, hogy ezek alapján hogy ítélsz meg hanem, hogy mit gondolsz róla, nem taszít e vagy ilyesmi. Bocs ha rosszul fogalmaztam.
2016. júl. 10. 18:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Értem. Akkor az új válasz: nem taszít, amíg nem esel túlzásba - igaz ez bármi egyéb hobbira is.
2016. júl. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Yoni03 ***** válasza:

Deszka és foci révén lenne közös sportunk, de focit nem nézek és valamiért fölcsesz, ha egy lány a focival jobban képbe van, mint én xD (nemtom mér xD)

A csajok jó része nem szereti a rózsaszínt

Rocker lányokkal eddig nincsenek túl jó tapasztalataim, annak ellenére, hogy szeretem a rockzenét.

Szóval annyit gondolok rólad így elsőre, mint bármelyik lányról aki nem ribizli.

2016. júl. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!