Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítség! Mi lehet ez?

Segítség! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nekünk eléggé sok állatunk van ( 6 macska + 1 kutya)

Ilyen még sosem fordult velem elő, de tegnap észre vettem , fekete izék (nem tudom h micsoda) mászkálnak rqajtam. LeráztaM őket de hiába jöttek vissza nem tudom h honnan. Meg is csíptek, mert a lábamon látszik ( a bokám környékén) h vörös foltok jelentek meg. Egy kicsit viszket is, de nem annyira h kaparófával v iylesmikkkel keljen mászkálnom (XD)

De csak a szobámban, és kint a kutyánál, és még nem tudom h hol vannak, és megcsípnek. Én arra gondoltam h bolha. De aZ állítólag nem szereti az emberi vért. Mi lehet ez? (elfogok menni bőrgyógyászhoz, de jelenleg egyedül vagyok itthon ,úgy h egy ideig nem tudok semmit sem csinálni.) Egyszer rajtam vannak, egyszer meg nem...



2016. júl. 11. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig bolha, és bizony szereti az emberi vért.
2016. júl. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

tényleg? Uh a neten nagyon sok mindenre rákerestem, de azért szeretnélek titeket is megkérdezni, h elmenjek vele bőrgyógyászhoz? Mert én eléggé utálom a ROVArokaT (MÁR HA ezeket a dögöket rovarnak lehet nevezni)

a lényeg h utálom őket, és eléggé kellemetlen, h egyfolytában azt kell figyelnem h vannak e rajtam v sem. Szerintetek hogyaN "űzzem el őket?

2016. júl. 11. 10:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is bolha. állatkereskedésben vagy állat gyógyszertárban lehet kapni csepet, amit az állat "tarkójára) kell csepegtetni, ahol az állat nem tudja lenyalni. Ez pár nap alatt kiírtja a bolhákat. Gondolom érdemes lenne minden állatra tenni, mert valószínűleg mind fertőzött.
2016. júl. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kutyát fürdesesd meg bolhásodás elleni samponnal, es adj ra bolhanyakorvet, nehogy visszamenjen bele. A helyet takaritsd ki. Te pedig menj el orvoshoz!
2016. júl. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Huh köszi a segítséget,

mindenkinek megy a zöld kezecske" XD

2016. júl. 11. 10:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!