Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ez így volt. és...

Mit tegyek? Ez így volt. és kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés
Az úgyvolt hogy a nagymamám eljegyezte magát egy Emberrel.2 éve kb jól ismerem minden. Annak az unokája lány 13 éves én is annyi vagyok. De most találkoztam vele nem rég beleszerettem. Persze a nagymamáék nem házasodtak össze akkor semmi közünk egymáshoz. Nem? És mikor elment akkor én is haza mentem és besírtam de nagyon mert rágondoltam. Anyum azt mondta hogy nincs semmi közünk hozzáá. Mit tegyek? MInden rá emlékeztet. és messze is lakik innen meg ilyenek. és túltenni sem tudom magam rajta.

#Nagymama Szerelem Érzékenység
2016. júl. 11. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Én általában csak recskázok ilyenkor, sokkal jobb lesz
2016. júl. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igaza van anyudnak,semmi rokoni szál nincs köztetek,szabad a szerelem nyugodtan össze is jöhetsz vele.
2016. júl. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1.: Válaszónak: Köszönöm! Már tegnap este megvolt :D


2.: válaszoló: Köszönöm! Nem is hittem volna válaszoltok

akkor nyugodtan össze jöhetek vele. Ezek szerint nagyon beleszerettem. Akkor kirohanok a szobából mert basztatnak amikor felhozzák a témát. Akkor az is normális ha kirohanok sírni.. nem?

2016. júl. 12. 07:47
 4/5 Perei Viola ***** válasza:

Én is szeretnélek megerősíteni abban,hogy semmi, de semmi "közötök" nincs egymáshoz. Igazából, ha összeházasodtak volna, akkor sem lenne, mert nincs közös vérvonalatok. De így meg pláne nem!

Teljesen normális hogy a mély érzelmek mély reakciókat is váltanak ki. Sőt, egy jó sírás csodákra képes, jobban lesz tőle az ember.

Tartjátok valamilyen formában a kapcsolatot?

2016. júl. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Küldtem z egész történetet privátba.. :D
2016. júl. 14. 21:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!