Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek melyik a kedvenc shoujo...

Kinek melyik a kedvenc shoujo animéje és miért?

Figyelt kérdés

2016. júl. 11. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Lovely complex, mert nagyon humoros, a karakterek utolérhetetlnül idióták, de ami a legfontosabb nem üres babákat nézek.
2016. júl. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Kamisama Hajimemashita. egyszerűen imádom a humorát*-* és nagyon szeretem a témáját is :)
2016. júl. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akatsuki no Yona. Érdekes a világa, a karakterei szerethetőek és fejlődőképesek, vannak benne jó poénok és egy kis romantika is. Ráadásul Yonának Saito Chiwa, a kedvenc női seiyuu-m adja a hangját, úgyhogy nálam ez is egy pozitív tényező. A "külsőségeket" tekintve (animáció, zene) is szép és jó.
2016. júl. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hm... több is van, amit szeretek. Ami hivatalosan is kedvencnek van jelölve (értsd: rajta van a kedvenc listámon AA-n) az a Kaichou wa Maid-sama, amit bár tudom, hogy élveztem, az első animéim között volt, szóval nem tudom, most hogy állnék hozzá. Újra kéne nézni :D
2016. júl. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 D-Mano ***** válasza:
100%

Skip beat


Az animék között szerintem ennek a főhősnője a legszerethetőbb. A többi karakter közül is sok igazán szerethető, a fontosabb karakterek jól kidolgozottak. A történet egy másodpercre sem ül el, mindig fordulatos és izgalmas, rengeteg poén van benne: sok kicsi, ami nem engedi lekonyulni a mosolyt a szádról, és részenként több nagy, amitől akár röhögőgörcsöt is kaphatsz. A nagy vidámságot meg-megszakítják drámai periódusok, és izgalmasabb cselekményrészek, na, ezek levehetik a mosolyt, hogy helyet biztosítsanak a körömrágásak, a humor és a komolyság aránya tökéletes: végig komolyan vehető marad a történet. 25 részen keresztül folyamatosan bontakozik kifelé a romantikus szál. Az anime főbishije pedig nagyon menő (és, mint írtam kidolgozott több árnyalatú karakter): ha lány lennék, szerintem belezúgnék, így csak marad példaképnek :D (már amennyire egy animekaraktert annak lehet venni).


Az anime egész jól követi a mangát, hagyja kibontakozni a különböző történetszálakat, amelyeket elvarratlanul hagy, tehát nem csinál a végére egy összecsapott befejezést. A történet továbbvitele így a mangára marad. Az a manga pedig a továbbiakban is egy fenomenális alkotás, amit pont ott, és pont úgy folytathatsz, ahol és ahogy az animében befejezték. Én nem szeretem a mangákat, de ez az anime rávett a manga elolvasására, a manga pedig a továbbolvasására (ezt a mangáktól ódzkodóknak írom). Fontos az is, hogy a manga továbbolvasása nélkül is óriási élmény ez az alkotás.

2016. júl. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ore Monogatari *_* Egyszerűen imádom. A főhősnőnk szerelmes lesz Takeo-kunba. És hát valljuk be,Takeo-kun nem egy Adonisz.

Ezek ellenére a lány szereti.

"Nem a külső számít!" Nekem így jött át az egész! És ezt támogatom. Ugyanis ma már tényleg minden a külső :/

2016. júl. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ookami Shoujo To Kuro Ouji


Mert vicces és ez volt a második anime amit láttam 😊

2016. júl. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Halász Zsófia válasza:

Uta no Prince-sama összes évada ,mert jók a karakterek, jó poénok,és jó zenéi vannak


Egy szóval: IMÁDOM

2016. júl. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!