Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Így visszagondolva, ki szerete...

Így visszagondolva, ki szeretett iskolába járni?

Figyelt kérdés

Olyan válaszoljon, aki már elvégezte a középiskolát!

(Esetleg dolgozik)


2010. ápr. 15. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én szerettem! Jobb, mint dolgozni!


23/L

2010. ápr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én sohasem szerettem,mert a tantárgyak rém unalmasak voltak,a foglalkozások alacsony színvonaluak és érdektelenek voltak akkoriban.A tanári kar rossz hozzáálású unszimpatikus volt,a közeg pedig kasztos jellegű volt,ahol mindenki utált mindenkit.A lehető legrosszabb. Középiskolai évekből nem volt tul sok jó élmény semmilyen viszonylatban.Bár egykét apró dolog ami pozitivumként felfogható volt,de nagyon silány ,elenyésző az összképhez képest. Egyetem sem egy nagy eresztés levelező tagozaton,bár nagy a szabadságélmény. Szerintem egy komoly jobbféle munkahelyre járás sokkal jobb dolog,mint a tanulóévek szinte végeláthatatlan nyűgje,ahol én fizetek azért hogy még meg is szivassanak. Munkahelyen legalább pénzért megyek,jól járhatok vele,és nincs brahizós serdülő népség.
2010. szept. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!