Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van 1 lány akit kb. egy éve...

Van 1 lány akit kb. egy éve szeretek. Nem egyszer próbálkoztam nála. Csak az a para h 2hónapja csúnyán összevesztünk "mert nem tartottam tiszteletben őt" mert ő barátként szeretett énmeg belévoltam zúgva. Mit tegyek hogy az enyém lehessen?

Figyelt kérdés
Szitne mindenben hasonlítunk, mintha ikrek lennénk kb. és őt az is zavarta elvileg h a legjobb bnője exe vok.Mit tegyek? Nagyon fontos számomra
2011. júl. 21. 00:39
 1/8 A kérdező kommentje:
segítsetek Pls!!!!!!!!! Nagyon szeretem ezt a lányt:/
2011. júl. 21. 01:21
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne alázkodj meg egy lányért. Annyit nem ér, hidd el nekem.
2011. júl. 21. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Lonelinessandpain ***** válasza:
erről a legjobb barátnőjével való járásról mesélhetnél kicsit bővebben,pl: meddig voltatok együtt?Ki mit érzett a másik iránt? stb. mert elég valószínű hogy a barátnője miatt nem kezd veled
2011. júl. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

hát jártam vele majdnem félévet de abból 2hónap volt járás kb... elkezdett hanyagolni egy másik pasi miatt és az utolsó hónapban már engem se izgatott inkább spanok cigik pia meg minden és végül szakítottunk.De kb csók nem volt meg semmi... de nem szégyenlem első csaj:)

Én nagyon szerettem az igaz és ő az első hónapokba ezt viszonozta is, de utána.Minden nap taliztunk a suliba, mindig mentem hozzá, 7végenként mentem hozzájuk is jó is volt meg minden de még1X nem csinálnám végig az biztos:)

Akivel összevesztem az előtt ő volt az akit igazán szerettem... de megismertem jól meg is voltunk amugy barátként is de én többet akartam

2011. júl. 23. 01:58
 5/8 Lonelinessandpain ***** válasza:
Hát akkor szerintem mégsem a barátnője miatt nem akar veled járni,próbáld vele megbeszélni,hogy miért nem,vagy mondd azt,hogy csak 1x próbáljátok meg,ha meg nem működik akkor hanyagoljátok és maradtok csak barátok :)jobbat nem tudok,sajnálom :(
2011. júl. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát mikor rákérdeztem h miértnem? mert nem-.-" ez a tipikus női hülyeség:/ de am lehet h jobbis így hogy összevagyunk veszve...:/
2011. júl. 27. 00:07
 7/8 Lonelinessandpain ***** válasza:
lehet,mert így talán könnyebben el tudod felejteni :)
2011. júl. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az a vicc, hogy még sokszor most is eszembe jut a leányzó, azóta sokat változtam, más ember lettem stb.De még mindig sokszor eszembe jut, azóta van egy másfél éves kapcsolatom, mely miatta félbeszakadt egyszer(csak egy napra szerencsére), mert felkavarogtak bennem az érzelmek, szingli voltam és akkor meg az hiányzott akivel most járok még mindig, de még sokszor eszembe jut az aki miatt ezt a kommentet irtam és sokszor még hiányzik is.Mit tegyek?Félek ha szakítok már még egy esélyt nem kapok és mi lesz ha hiányozni fog?:// SEGÍTSETEK:'(Már nagyon kivagyok://
2013. szept. 12. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!