Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek utál vagy csak...

Szerintetek utál vagy csak haragszik rám?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliban egy évvel nagyobb nálam. Tavaly májusban elkezdtünk beszélgetni (ő hívott mindig az osztályuk elé). Elég jóban voltunk gitározott nekem a kedvenc számaimat, látszott hogy kedvel. Én is megkedveltem de az osztálytársai mind cikizték vele emiatt megharagudott rám és egész decemberig haragban voltunk. Akkor kibékültünk és azt mondta hogy csak utált de nem haragudott rám (???). Most májusban volt egy osztálykirándulás ott bosszantottuk őt is a barátnőimmel és megharagudott rám. A ballagásán odamentem hogy gratuláljak és meg akartam ölelni erre félrehúzódott. Mi a véleményetek róla?
2016. júl. 13. 10:32
 1/6 anonim válasza:

Hát...

Ezt jobb vele megbeszélni.. ha nem akar veled közelségbe" kerülni, akkor írj rá facebookon, vagy inkább jobb ha beszélsz vele, nagy bátorsággal. Nem tudom, ez aRanyos h gitározik neked, meg minden, de hogyha megsértődött, ilyesmiket...

Mindenesetre beszélj vele, az a legjobb hidd el.

Az a lényeg, h tiszta szívből beszélj,m ert ha nem úyg teszel, akkork ésőbb progblémák is lehetnek. Sok sikert, remélem kibékültök!

2016. júl. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösz amúgy letiltott facebookról☺
2016. júl. 13. 13:11
 3/6 Perei Viola ***** válasza:
Szerintem nem utál, csak haragszik rád. Az előttem szólónak igaza van, beszélj vele az érzéseidről és kérdezd meg, hogy miért viselkedett így, mivel haragítottad meg. Ne félj bocsánatot kérni!! Mindig az okot kell megkeresni és tisztázni-megoldani, különben 1 hónap múlva egyszer csak megint ez fog történni. Ha jól gondolom, akkor 18 év körüli vagy?
2016. júl. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én 14/L ő 15/F 😀
2016. júl. 13. 13:57
 5/6 Perei Viola ***** válasza:
Sikerült beszélned vele? Lehet, hogy csak a haverjai tömték tele a fejét valamivel. Csak beszélj vele és meglátod minden rendben lesz. Mondd meg neki, hogy mennyire bánt ez a helyzet ami kialakult köztetek és ha megbántottad valamivel is, akkor ne haragudjon, nem szándékos volt. A beszélgetéshez próbálj meg valami nyugodtabb környezetet választani. Iskola után például mehetnétek együtt haza egy darabon- persze ha ez lehetséges.
2016. júl. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Perei Viola ***** válasza:
Huuh, bocsi,most olvasom, hogy a ballagáson volt az incidens... Találkoztatok azóta?
2016. júl. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!