Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik AirSoft mesterlövész...

Melyik AirSoft mesterlövész puskát válasszam? (GF Dragunov rugós "Full" fém VAGY Well MB4407D? )

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy AirSoft mesterlövész puskát. Főként itthon szeretném használni, de szó eshet csatában való részvételről is, tehát lehet, hogy AirSoft csatákban is használni fogom. Igazi Sniper puskát már fogtam a kezemben. Apámnak is van egy vadászpuskája, amin scope is van, nem egyszer már lőttem ilyennel, tehát e fajta fegyverekhez értek, kezelni is tudom őket, csak az AirSoft-tal nem vagyok még tisztában. Miket kell figyelembe venni egy fegyvernél, mielőtt megvenném. 50.000 Ft érték körül gondoltam a megvásárlását. Egyes oldalakon azt írják, hogy az igazán jó sniper fegyók 100-120 ezer Ft körül kezdődnek (ennyi pénzt nem fogok rászánni). Én legalább 400 FPS fölötti lőszer kezdősebességű fegyvert szeretnék. Anyaga legyen tartós, hosszú élettartamú.

Ha valaki tudna abban segíteni, hogy milyen másik sniper fegyvert, vagy melyik puskát válasszam a kettő közül, az kérem segítsen! :)


Az általam gondolt két fegyver:

[link]

[link]


Előre is köszi!



#választás #fegyver #Airsoft #puska #Well MB4407D #GF Dragunov
2016. júl. 13. 12:04
 1/2 anonim válasza:
Dragunov
2016. júl. 17. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 robver válasza:

Attól füg.MIt szeretsz? Orosz 2.világháborús fegvereket ,vagy a kommandos fegyvereket?

Ha orosz akkor DRAGUNOV .Ha kommandos akkor Well MB4407D.


itt keress:


[link]


[link]

2016. júl. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!