Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen kis ajándékot adjak a...

Milyen kis ajándékot adjak a kedvenc énekesnőmnek? Szokás egyáltalán ajándékot vinni? Van, aki szokott?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagyon jártas ebben a témában. Körülbelül egy éve a kedvenc énekesnőm, amelyik koncertjére csak tudok, elmegyek. Hamarosan lesz koncertje, és ő a példaképem, a legnagyobb kedvencem, imádom a dalait, a koncertjein is nagyon jól érzem magam és ezt szeretném neki meghálálni valami kis ajándékkal. Akár kézzel készítettel, csak annyira nem ismerek ilyen kézműves dolgokat és nem is akkora a kézügyességem. Rajzolni nem tudok, pedig ha tudnék, lerajzolnám őt és azt adnám oda neki. Valami olyan kéne, amire emlékezni fog. Az szerintetek milyen, ha készítek neki egy karkötőt? Nem ilyen gyerekeset, hanem rendes gyöngyökből meg "hozzávalókból". Vagy valamilyen ékszert. Szerintetek jó ötlet? Vagy valami kis dekorációs tárgy? Ötletek?

Már láttam hogy néhány ember ad valamit a kedvencének, eddig pár kisgyereket láttam, akik rajzoltak neki. Meg talán valaki vitt virágot.

Én lány vagyok, 14 éves, nem szeretném itt elárulni, hogy kinek lenne az ajándék, de egy fiatal énekesnőről lenne szó.


2016. júl. 13. 15:29
 1/1 A kérdező kommentje:
Illetve, ha küldenék neki az ajándék mellé egy levelet? Ilyet szoktak csinálni?
2016. júl. 13. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!