Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A raktári munkához, hogy kell...

A raktári munkához, hogy kell felöltözni, hogy az embernek meg ne fázzanak a tüdő lebenyei mellhártyája se fázzon meg és semmije sem és mégse legyen túl öltözve?!

Figyelt kérdés
halottam ismerősöktől akik végeztek már raktári munkát hogy azért egy raktári helyiségben hűvös ,hideg van.

2016. júl. 13. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:

ha nem akarod h megfázz, vegyél fel egy díszsálat, ami nem oylan mint a téli sál, divatos, mégis melegít,

és hogyha van vegyél fel ilyen kísérőt, vagy valamit, de szíved joga eldönteni h mit veszel fel, ha nyárin 10 db bunda van rajtad, akkor tíz db bunda van rajtad, tök mindeggy a te döntésed XD

(azért munkahelyre ne vigyél 10 db bundát XD)

nah ezzel aRRA céloztam, h a kötelező ruhát mindenképpen vedd fel (nem tudom pontosAN H NEKED MILYEN RUHA KELL, ) DE SZERINTEM EZ A díszsál jó. Pl ha fáj a torkod akkor is ezt szokták (a szüleim)

2016. júl. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én is dolgoztam raktárba, ott 29 fok meleg volt, póló is rárohadt az emberre.

a másikban meg -8 fok, oda se kellett nagykabát, ha az ember dolgozott.

2016. júl. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!