Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mostanában használt valaki...

Mostanában használt valaki Depo Provera injekciót? Milyen mellékhatások jelentkeztek?

Figyelt kérdés
Nekem miómám van, ezért írta fel ezt az orvos, de kissé félek tőle! Megköszönném, ha megosztanátok velem a tapasztalatokat! Fontos lenne! Köszönöm
2016. júl. 13. 20:55
 1/4 anonim válasza:
A 2. injekció után pecsételo vérzésem lett, ami 1 hónapja tart és hiába szedek rá bármit, nem múlik el. Plusz a cukromat is megbolygatta. Egyébként az elso 4 hónapban semmi gondom nem volt vele.
2016. júl. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én beadattam egyetlen egyszer, és minden mellékhatása kijött rajtam sőt gyerekem sem lehet,vagyis na kevés az esély h természetes úton legyen.

Munkatársam is beadatta 3x mióma miatt,ugyan ugy járt mint én. Én 2012 oktoberébe adattam be,utoljára az év dec 20-án jött meg,utána mintha elvágták volna,ezért fel kellett keresnem 1 másik nő dokit aki irt 1 gyógyszert h vissza jöjjön a vérzésem. (meg jegyzem, agresszív lettem tőle (igen ez is egy mellékhatás) híztam nem is keveset ..és nem azért mert sokat zabáltam az idő alatt,ugyan azt ettem mint korábban ugyan annyit v kevesebbet

2017. jan. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Nagyok27 válasza:
Én egyetlen egyszer kaptam meg már két éve,a következőt azért nem szerettem volna mert 8 hónapig vereztem tőle ,a Norcolut nevű gyogyszer szedése után jött rendbe a havim.Szeretnenk babát de sehogy nem jön össze ,6 vetelesen vagyok túl ,van egy 3 éves kislányom,az első terhessegnel semmi gond nem volt hamar összejött soha nem voltak semmilyen panaszaim a kihordásnal,most viszont ahogy teherbe esek 1-2 hét múlva kezdek pecsetelni aztán elvetelek😞😢
2017. máj. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előfordul, hogy bizonyos embereknél rossz hatású, de ez a kevesebb. Én egyszer már használtam egy évig, akkor volt pecsételő vérzésem, ami javarészt a cisztám volt, ugyanis ezért írta fel az orvosom (!). El is tüntette, és azóta sem alakult ki új. Ciszta megelőző, nem képző, és ezt bármely orvos által írt cikkben megtalálhatod. A vérzésem pedig rögtön helyre állt, mikor abbahagytam. Egy év kihagyás után újra elkezdtem használni, de nekem már csak akkor van vérzésem, amikor a harmadik hónap végére érek. SEMMI mellékhatást nem tapasztaltam.
2017. jún. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!