Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 16 éves fiú vagyok, és szeretn...

16 éves fiú vagyok, és szeretnék egy tetoválást a kézfejemre, nem lenne nagy és a gyűrűs ujjamtól kezdődne, aztán kb a kézfejem közepéig érne max. Szerintetek milyen lehet? Direkt olyan szimbólumot választottam amit nem fogok megbánni pár év múlva!

Figyelt kérdés
2016. júl. 13. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:
retard ötlet
2016. júl. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gyenge ötlet.

Inkább tartós matrica.

2016. júl. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Direkt olyan szimbólumot választottam amit nem fogok megbánni pár év múlva!"


Aha,és ezt majd add elő egy személyzetisnek is amikor e miatt nem vesz fel a melóba.

2016. júl. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 PresidentEvil ***** válasza:

"Direkt olyan szimbólumot választottam amit nem fogok megbánni pár év múlva!"


Nyolcévesen ugyanezt mondtad volna egy Donald kacsás tetoválásra. Az, hogy most azt gondolod, nem fogod megbánni, nem jelenti azt, hogy akár egy év múlva nem fogod szégyellni. Nem veszed figyelembe, hogy változni fogsz és egy fülbevalót kivehetsz, egy szakadt farmert lecserélhetsz, a hajadat máshogy vágathatod, de egy tetoválást igen macerás eltüntetni és még drága is. Szerintem gondold át...

2016. júl. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tényleg nem csak slassz :) A muszlim kultúrában a család, a szeretet, és sok féle szimbólum meg van benne.
2016. júl. 15. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!