Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudom lemondani a...

Benedek9. kérdése:

Hogyan tudom lemondani a Microsoftnál a megrendelt Farming Simulátor 2014. játékot. Hová címezzem az emailomat?

Figyelt kérdés
2016 Márciusban megrendeltem egy rokon kisfiú kérésére Farming szimulátor 2014 játékot. Akkor 2200. - Ft-ot fizettem bankkártyával.2016-07-01-én meg kérdezésem nélkül, újabb 3200FT. -tal megterhelték a kártyámat. A kártyát azonnal letiltattam. Később a kisfiúval a letöltött játékot visszainstalláltattam a gépén. Kérdésem
2016. júl. 14. 09:02
 1/2 anonim ***** válasza:
A játékon belül is lehet vásárolni, így mivel te vetted a játékot a rokon kisfiú simán megterhelhette a kártyádat.
2016. júl. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A játék törlése nem fogja a vásárlást sem visszavonni, sem semmissé tenni. Kifizetted, onnantól teljes joggal használhatod korlátlan alkalommal, ahol az újratelepítések már nem fognak semmibe kerülni.

Esélytelennek tartom hogy ennyi idő után és amellett hogy nyilván folyamatosan használták a játékot, még vissza lehetne csinálni a vásárlást.

2016. júl. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!