Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem megy a telefonom a...

Miért nem megy a telefonom a bootloaderbe?

Figyelt kérdés
Nyomom a hengero le es a bekapcsolo gombot de nem reagal,pedig toltodik mivel melegszik a telefon es az akku,és ha az akku erintkezoit a nyelvemhez teszem,mi lehet a baj?

2016. júl. 14. 19:02
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja es kihagytam egy HTC Desire C telefonrol van szo.
2016. júl. 14. 19:03
 2/9 anonim ***** válasza:

1- nyitva van a bootloader?

2- bekapcsolás közben nyomod a megfelelő hangerő gombot?

2016. júl. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen a hangerő le és a bekapcsoló gombot nyomom,de semmi még be se kapcsol,nem reagál semmire
2016. júl. 14. 22:03
 4/9 anonim ***** válasza:

Újra kérdezem: nyitva van a bootloader?

Nem tudom, hogy arra is igent írtál-e ezért kérdem megint.


Illetve szolgáltató függő a mobil?

Némelyik szolgáltató saját romot rak a készülékekbe, némelyik zárt bootloaderrel adja a mobilokat.


Ha zárva van, az azt jelenti, hogy nem tudod megnyitni, csak speciális eszközökkel, melyek egy szervizben találhatóak.


Ez a link talán segítségedre lehet :)


[link]


Illetve így nézheted meg, hogy nyitott-e a bootloadered:

Bekapcsolod a telefon appot és beírod:

*#*#7378423#*#*


ezután a szolgáltatások menüpontban megkeresed a bootloadert.

2016. júl. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Neharagudj, a kód, amit megadtam CSAK SONY telefonokon jó, fel volt írva nekem az univerzális kód is, de úgy nézem véletlenül a sonysat írtam le, megkeresem a másikat!
2016. júl. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Gyárilag nem volt nyitva,de akkor is be lehetne lépni ja és kártyafüggetlen,nem szolgáltató által megbuzerált rendszer van rajta
2016. júl. 15. 10:08
 7/9 A kérdező kommentje:
De sajnos nem reagál semmire teljesen halott a telefon,de felakarom támasztani,de a gép minimum bootloaderben ismeri fel ha az androidnak valami baja van.....
2016. júl. 15. 10:10
 8/9 A kérdező kommentje:
És hiába irnád ide a kódot amit a tárcsázóba kell beírni....ki van halva a rendszer
2016. júl. 15. 10:11
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem lehet az hogy behalt a bootloaderem,mert míg használtam addig ment,hogyan tudnám beflashelni a bootloader
2016. júl. 15. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!