Mi a film címe?

Figyelt kérdés

Sziasztok szeretnek egy kis segítséget kerni,nagyon régóta keresek egy filmet, mar láttam kétszer de nem mostanában,nem emlékszem a címere sem.

Annyira emlékszem hogy Amerikai katonák el mennek (Pakisztánban dolgozni, ebben nem vagyok olyan biztos)

a lényeg annyi hogy egy Pakisztán lányban szerelmes lesz, és bujkálnak majd a végen a fiú meg szökteti a lányt Amerikában.

Nagyon fontos lenne nagyon szépen köszönöm előre is.!



2016. júl. 14. 23:58
 1/4 Duenna ***** válasza:
Millió ilyen témájú film létezik. Ki tudja, melyik lehet az, amit te szeretnél? :(
2016. júl. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, de reméltem valaki tudja, hat ha azzal meg segítenek a lány iskolásban jár egyenruhát hord a szülei a királyság,vagy elnökök, tényleg nagyon fontos lenne, annyit tudok meg róla hogy a lány el megy egyszer az anyujával vásárolni es amikor vesznek egy nyakláncot meg latja a fiút majd ír egy üzenetet egy levelen es meg kéri az eladó hölgyet adja oda a sracnak'aki épp erre nézz' hat ha többet tudtam ezzel segiteni :)
2016. júl. 15. 13:54
 3/4 anonim válasza:
A hercegnő és a tengerész :)
2016. júl. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepeeeeeeen :))))) *---------*
2016. júl. 16. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!