Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet-e a facebookot vírus...

Lehet-e a facebookot vírus irtani és ha igen hogy?

Figyelt kérdés
A facebookom önállósította magát. Olyan csoportokba jelentkezik amikre nem én adtam engedélyt és tegnap egy adag csoportba linkelt valami hülye linket. Tuti hogy vírus de hogy űzöm ki? Van valami segítségkérési lehetőség ezzel kapcsolatban vagy csak kitörlöm a bejegyzéseket és jelszót változtatok reménykedve abban, hogy hátha segít?

2016. júl. 15. 05:52
 1/3 anonim ***** válasza:

A köznyelv és sok felhasználó helytelenül virusnak nevez minden olyat, amikor valaki feltöri a fiokodat és átveszi az irányitást felette, továbbá saját maga csinál valami ökörséget, pl. egy linken vagy foton küld (elhelyez idővonaladon) egy meztelen nőt vagy aktust vagy hasonló feltűnő valamit és ezáltal azt minden ismerősöd megkapja, aztán azok közül is sokan rákattintanak és igy láncszerűen terjed. De ez még nem virus, csak kellemetlenséget, idegességet okozó aberált cselekvés. Sajnos sokan nem gondolkodnak el, rákattintanak minden lókakira. Szóval leirt jelenséged is ilyen. Jelezni kell a Facebooknak, de a Facebook is észreveszi egy bizonyos idő után (főleg ha sok jelzést kap) és automatikusan intézkedik. Vagyis ilyetén a Facebookon keresztül a

géped nem lett virusos.

2016. júl. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És hogy jelzek a facebooknak? Jelentem a fiókot vagy mi?
2016. júl. 17. 19:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Egérvéggel a poszt jobb felső sarkára közelitesz és előjön egy v jelecske, arra katt és válaszolhatsz
2016. júl. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!