Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell csomagot feladni?...

Hogyan kell csomagot feladni? Többi lent

Figyelt kérdés
Mai nap folyamán csomagot kell feladnom a postán, egy bikinit vettek meg tőlem. Előreutalás megtörtént, most azonban nem tudom, hogy hogyan csomagoljam be illetve, hogy címezzem meg. Ebben kérnék segítséget és, hogy kb. mennyibe fog kerülni.

2016. júl. 15. 12:20
 1/5 anonim válasza:
Szia!Amikor baba ruhát küldtem a barátnőm kisbabájának, én úgy oldottam meg, hogy egy cipős dobozba tettem bele a holmikat. Azt becsomagoltam csomagolópapírral, és egy fehér papírt ragasztottam a doboz közepére. Megcímeztem neki( jobb alsó sarok), és magamat is fel kellett írnom feladónak(bal felső sarok). Ha nem tudod becsomagolni, akkor valami ragasztószalaggal ragaszd körbe a dobozt. Én 1000 Ft körül fizettem ezért, de pontosan már nem emlékszem. Remélem segítettem neked.
2016. júl. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat segítettél nekem, köszönöm! :)
2016. júl. 15. 12:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Bármilyen dobozba be lehet rakni, van a posta oldalán egy majdnem tök jól használható "címiratkitöltő"

Az kiszámolja neked a pontos összeget (doboz méretet és súly, feladási és kézbesítési mód alapján)

[link]

De ha már addig eljutottál, hogy itt megadsz mindent, ha véglegesíted az adatokat, csak a kapott kóddal bebattyogsz a postára (vagy csomagautomatához) és feladod, ott már nem kell papírozni.

2016. júl. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

van csak díjkalkulátor is:

[link]

2016. júl. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2016. júl. 15. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!