Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 🙀😬k! Van egy...

🙀😬k! Van egy 5éves amstaffom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Amstaff 5 éves lány .fontos verseny miatt kérdem

Ha lógatom nem tud megkapaszkodni se nagyot ugrani mit tegyek?



2016. júl. 15. 16:30
 1/1 anonim válasza:
Jatssz vele sokat. Nekem is van amstaffom,meg csak 3,5 honapos de mar akkorat tud ugrani hogy csak na. Ugy gyakoroltam vele hogy pl egy rongyot a fejefole tartasz,eloszor pont hogy az orrat elerje,aztan miutan elkapta vedd el tole es emeld magasabbra,aztan igy tovabb. Logatasban nincs tapasztalatom,de azt tudom ajanlani hogy tegyel a kotel ala egy szeket,hagyd hogy picit ragja a kotelet a szeken allva aztan csinald azt hogy folul megfogod a kotelet es elkezded huzni(persze amikor mar a szajaban van)arrabiztos kapni fog. Aztan ne hirtelen,de vedd ki alola a szeket ha meg nem megy akkor probalgasd tobbszor,ha fenntartja magat x ideig akkor jutifalat.
2016. aug. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!