Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki mikor tudja meg hogy...

Ki mikor tudja meg hogy narutoban van a kilecfarkú?

Figyelt kérdés

pl.Ino,Shikamaru,Neji,Hinata stb.

és nem ugy h meglata a átváltozást nahem ugy h teleg tudjak vagy nagyon valoszinű hogy tudják



2016. júl. 15. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem Shikamaru már akkor tudta,amikor egy családi ebédnél kérdezte az apját,hogy miért nem barátkozik vele.Ő már biztos sejtette.

Neji gondolom a harcnál észrevette,hogy valami nem okés.

Hinata és Inoról nem tudni pontosan,de szerintem mikor már elhagyta a falut,akkor mindenki tudta már róla.

Egyébként Sasuke is csak a sima Narutoban tudta meg akkor,amikor a Sasuke vs Naruto harc volt a folyónál(nem tudom pontosan a nevét).

2016. júl. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*Miért nem barátkoznak vele.Ideje aludnom...
2016. júl. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Eloszoris koszonom viszon Amikor shikamaru es az apja beszel az melyik reszbe van?

Meg nem tartok ott.

2016. júl. 16. 17:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan.Talán ott a Hidanos részeknél emlékszik vissza,hogy milyen erős lett és hogy milyen volt gyerekként.Ez csak egy rövid visszaemlékezés Shikamarutól.
2016. júl. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azert koszi
2016. júl. 16. 17:22
 6/7 anonim válasza:
Szia 177 rész!
2016. júl. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi
2016. júl. 16. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!