Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez a háztető így szabályos?

Ez a háztető így szabályos?

Figyelt kérdés

Szomszédomnak így van a kéménye, igazság szerint nagy ívben lesz..om, csak még sem, ugyan is télen az én udvaromban kevereg a kéményből kiáramló füst, és meg nem mozdulna sehová a füst, és csak szívom és csak szívom.

De körbenézek akár hol, sehol nincs a tető legteteje alatt a kémény magassága. Minimum egy szintben van. Őszintén nem értek hozzá, szóval hiába nézegetem más kéményét, nem leszek előrébb az általánosítással, mert nem tudhatom, hogy valami más környezeti tényező megengedheti-e ezt.

Ti mit gondoltok? Szabályos?

[link]

Gagyi a rajz, de a lényeg érthető szerintem.


2016. júl. 15. 19:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tűnik szabályosnak, főleg azzal együtt, hogy a füst zavar téged. Ha megy a kéményseprő ellenőrizni, kérdezd meg tőle, vagy az önkormányzatnál. Rég foglalkoztam ilyesmivel, akkor egy 30 fokos szabály volt a kéményre a tető legfelső síkjához képest. Most nem tudom, hogy van.
2016. júl. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!