Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti undorodtok attól, ha...

Ti undorodtok attól, ha valaki után isztok/esztek valamiből?

Figyelt kérdés
Én nem eszek/iszok senki után, családtagok, a testvérem után se. (Nem betegség miatt, mert nincs.)
2016. júl. 15. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
inni iszom, de enni? soha
2016. júl. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Volt időszak, amikor senki után sem ittam vagy ettem semmiből, most is csak 1-2 ember élvezheti ezt a "kiváltságot", de még előttük is, mielőtt innék az üvegből letörlöm a szélét, kajánál meg figyelek arra, hogy ne onnan vegyek, ahol a szája hozzáért.

(és kicsit már én érzem magam furcsán, ahogy látom, hogy a közösség legtöbb tagja csak simán körbeadja a vizet/kaját)

2016. júl. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inni iszok más után (de mindenki után nem), enni viszont a legközelebbi családtagok után sem nagyon szoktam. Nem szeretem a használt evőeszközöket. Még a tányért is elmosom inkább, akkor is, ha ugyanolyan ételt fogok enni, mint ami előtte volt benne.
2016. júl. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
evéstől talán kicsit, ivástól nem
2016. júl. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!