Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miből lett Isten? Hogyan?...

Miből lett Isten? Hogyan? Mindenki lett valamiből ő miből?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat járunk templomba... De amikor megkérdeztem a papot hogy értem hogy isten teremtette a földet, de őt ki? Hogy? Miért? Ő miért csinált meg minket? Akkor nem válaszolt.

2015. dec. 15. 23:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Nemtudom hogy hogy higgyek valakiben, akiről azt sem tudom hogy kicsoda... Egyszerűen semmit nem tudok róla, csak azt ami a könyvben van, hogy igazságos meg ilyenek... De ezeket bárki mondhatja attól... És 1 csomó kérdés van amire senki nem válaszol semmit csak azt mondja hogy higgyek. És akarok.. De egyszerűen nem tudok így hogy... Na.
2015. dec. 16. 00:02
 2/4 szántóvető ***** válasza:
na igen,arra nyilván te is rájöttél hogy sem a vallás,sem az evolúció nem ad választ az ember létezésére a Földön.így aztán hiába mondják hogy higgy,így elég nehéz.a választ máshol kell keresni.a bizonyítékok itt vannak a Földön,csak utána kell olvasni.és az is kiderül hogy hogyan is alakult ki az isten imádata és a vallás.kezdd mondjuk ezzel: https://www.youtube.com/watch?v=yk0OMSM3YQY
2015. dec. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A vallás nem ad mindenre választ, csak arra, amire az embernek a boldog élethez szüksége van. Megtanít rá, hogy tisztában legyünk a határainkkal, és hogy Istenhez mimódon kerülhetünk közelebb. A pap nem azért nem válaszolt a kérdésedre, mert szégyelte bevallani neked hogy nem tudja, hanem mert ez egy szükségtelen kérdés. Az ilyen kérdések feltevésével az ember nekiszalad az értelme határán álló falnak, de egy lépéssel nem jut előbbre hitben.
2015. dec. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%
Istent az ember teremtette. A vallás nem adhat választ az ember létezésére, viszont az evolúció és tudomány igen. És végül szerintem a boldogsághoz nincs szükség a vallásokra. Sok hazug vallást ismerek. :P
2015. dec. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!