Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történik, ha összetöröm...

Mi történik, ha összetöröm porra a gyógyszert és felszivom orrba?

Figyelt kérdés

komoly válaszokat szeretnék.SZóval, hogy mi történne.Csak egyszeri használat, szóval ne olyannal gyertek, hogy tönkreteszi a nyálkahártyát, mert tisztában vagyok vele.Bajom nem lesz tőle nem? levegőt fogok kapni?

mondjuk fejfájáscsillapitó, vagy betegség elleni gyógyszer, stb


2010. ápr. 15. 23:57
 1/8 A kérdező kommentje:
például Duomox 750
2010. ápr. 16. 00:01
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tüsszögni fogsz. De mire jó az?
2010. ápr. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát hogy esetleg nem-e lesz afféle beszivott érzés :D de ez nyilván hülyeség
2010. ápr. 16. 00:21
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én ACC-t szívtam fel...fogadás...xD hátaz nagyonrossz:D folyt a könnyem meg a taknyom meg minden bajom volt :D de amúgy kb ugyanez fog történni, nem fogsz beszívni tőle:D meg bajod se lesz, csak nincs sok értelme:D
2010. ápr. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem az orron való felszívás okoz beszívott érzést, hanem maga a kábítószer, amit így szívnak fel. Ha bármilyen más port felszívsz, tüsszögni és könnyezni fogsz, meg veszettül szar érzés az orrodban.
2010. ápr. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Bocs, de nekem erről a kérdésről egy ismerősöm jutott az eszembe. Ő öngyujtó-gázt szívogatott az orrába és... ...meghalt.
2010. ápr. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
a gyógyszer ugyanúgy felszívódik a szervezetedbe, mintha lenyelted volna. tüsszögni meg könnyezni fogsz, mert irritálni fogja a nyálkahártyát, de nem fogsz tőle beflashelni, max nem fog fájni a fejed :D
2010. ápr. 16. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
én svédcseppet spréztem az orromba, rettenetes volt, de némileg tisztította
2010. ápr. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!