Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik színben...

Szerintetek melyik színben néz ki a legjobban?

Figyelt kérdés

Erről a pénztárcáról lenne szó: [link]

Névnapra/születésnapra szeretném magam meglepni ezzel, mivel még nincsen komolyabb pénztárcám, és szerintem lassan ideje lenne beszerezni egyet. :) Csak az a gond, hogy mindegyik színben nagyon tetszik, és bár tudom, hogy nekem lesz (ezért kérlek ne írjatok bántó válaszokat), viszont kíváncsi volnék, hogy szerintetek mely változat néz ki a legjobban/ti melyiknek örülnétek. Vagy esetleg, ha tudtok egy jó és megbízható pénztárcákkal foglalkozó oldalt, ahol 3000 Ft alatt találhatóak termékek, azt is szívesen fogadom.

Előre is köszönöm a segítségeteket!

14/L



2016. júl. 17. 00:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Fekete, barna
2016. júl. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon jól néz ki, biztos sokáig ki is húzza veled :)

Ezért is fontos, hogy olyan színűt vegyél, amit évek múlva is szeretni fogsz. Ilyenkor ugye a fekete lenne az legjobb alternatíva, de az túl pasis lenne neked.

Nekem is mindegyik tetszik, a narancs, a világos és a sötét kék szín talán kicsit jobban :)

2016. júl. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Most látom hogy a világos kék még olcsóbb is, mint a többi :)
2016. júl. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy barna, fekete vagy piros
2016. júl. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! Szerintem a világoskéket választom. :)
2016. júl. 20. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!