Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek melyik színben tetszik...

Nektek melyik színben tetszik legjobban az új Iphone 6S Plus? Van köztetek valaki, akinek van ilyen telefonja? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2015. nov. 17. 12:19
 1/7 anonim válasza:
Nekem 6s em van, space gray. Szamomra ez a legeslegjobb telefon, mindent tud amire szukseged lehet, sot joval tobbet is...
2015. nov. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
egy képet tudsz küldeni róla? eddig csak ps-olt képeket találtam róla a googlén
2015. nov. 17. 13:51
 3/7 anonim válasza:
Ugyan ugy nez ki mint a 6 csak a hatuljan van egy s betu az iphone felirat alatt:)
2015. nov. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezüst és asztroszürke!
2015. nov. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a fehér és a rozéarany a legszebb :) még nincs ilyenem, de de szeretnék majd :)
2015. nov. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5. te lány vagy? szted egy fiunak ciki lenne rosé arany színben? nekem is teccik
2015. nov. 25. 20:42
 7/7 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok

Igen, lány vagyok. Szerintem gáz egy fiúnak a rozéarany. ha nem tetszik a fekete, akkor inkább az ezüst v talán még az arany (bár az is már nőies sztem) a rózsaszín semmiképp.

2015. nov. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!