Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Véleményetek szerint érdemes...

Véleményetek szerint érdemes abban hinnem, hogy az álmomat beteljesíthetem?

Figyelt kérdés
Minden vágyam egy vadiúj BMW, ami csak az enyém.. Már régóta a BMW a kedvenc kocsimárkám, és egy álom válna valóra, ha egy ilyen kocsit birtokolnék. Tisztában vagyok vele, hogy nagyon költséges, de nekem még ez sem egy erős érv, hogy lemondjak róla. Az apámmal akárhányszor beszélek, úgy érzem, hogy ezt csak a gyermeki elfogultságnak tekinti be. Szerinte én egy álomvilágban élek. Mondtam neki, hogy én spórolnék rendesen, de ő a spórolt pénzből inkább nyaralni menne. Még csak 18 éves vagyok, előttem az egyetem, és a munkavállalás. Szerintetek is rossz álmot dédelgetek, és engedjem el? Vagy legyek kitartó, és ne adjam fel , ne dobjam el ilyen könnyen? Teljes a zavarodás...

2016. júl. 17. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne engedd el csak most ne ez legyen az elsődleges célod majd pár ev múlva megvalósíthatod:)
2016. júl. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Feladni könnyű, megvalósítani már érdekesebb. Célok visznek előre az életben.
2016. júl. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szükségesek nagy álmokat álmodni,de nem mindegy,hogy milyeneket,és mikor.

Fontos egy gyermek nemzése,és felnevelése,de nem hiszem,hogy a szülők kontójára 12 évesen.

Így szép álom egy új BMW,de nézz a tükötbe,s állapítsd meg ki vagy!Egy olyan ember,aki élettelen eszközök megszerzésével akarja tölteni az életét?

Milyen múlhatatlan,örökértékek vannak,amelyek emberhez méltók?Mikért mennyi időt,energiát,életévet érdemes áldozni?

2016. júl. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!