Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes a lentebb...

Szerintetek érdemes a lentebb látható Fairy Tailes arcokat megnézni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

* Edolas arc (nem filler)


Álláspont: Most már tudom, hogy Mistogan Faust fia, átveszi Edolas trónját, Faustot száműzi, Edolas egy párhuzamos dimenzió, mindennek van ott egy ellentéte. Happy és Charle exceedek akik innen származnak, Lisanna nem halt meg, csak beszippantotta egy anima ami azt pótolja ami a földvilágban van de Edolasbam nincs (ez legtöbb esetben mágia), nem Gerard hanem Mistogan mentette meg Wendyt, és eközbem animákra vadászott.


Egy kb. 10-11 részt kihagytam az arcból, de a sztori érthető.



* Key of the Starry Sky arc (filler)


Álláspont: Az Oración Seis újraépül, Midnight lesz a vezére Brain II. néven, Lucy Imitatia nevű babája Michelle Lobsternek adja kimagát mint Lucy unokatestvére, az edolasi hadosztályvezérek földvilági énje is megmutatkozik oraciónék oldalán.


Úgy gondoltam, kihagyom mert filler, és belekezdek a következőbe, de annak az első része olyasféle utóhangja volt ennek, és amit itt megtudtam felkeltette az érdeklődésemet.


* Daphné arc (filler)


Álláspont: A fő szálát ami Daphnéról szólt azt láttam, de a maradék 3 részről semmit sem tudok.



2016. júl. 11. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nézd meg mindegyiket, mivel a Fairy Tail-nél szerintem nem rosszak a fillerek.

Key of the Starry Sky arc-ot például kifejezetten szeretem, eddig azt hittem, hogy az nem filler.

2016. júl. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A Starry Skyt már megnéztem közben és sztem a többit is meg fogom. már úgyis 8-9 rész van hátra a tartarosból, utána jön a zerø meg 2 epilouge és addig meg már nem lessz mit nèzni.
2016. aug. 9. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!