Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nincs bátorságom éneelni. Mit...

Kisribizli kérdése:

Nincs bátorságom éneelni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon szégyenlős vagyok és még akkor sem merek énekelni, amikor csak én vagyok itthon.

Nagyon szeretem a zenét, és meg szeretnék tanulni énekelni. Légyszi segítsetek. Köszi.

13/L



2016. júl. 18. 10:18
 1/5 anonim válasza:

Ribizlikém :)

Jájr el társasággal jó karaoke partikra. Ott felszabadulsz és szép lassan belejösz.

Hidd el én is így tettem és nagyon sokat fejlődtem egy év alatt. Igaz nem 13 vagyok, de az a lényeg ha olyan helyen vagy ahol felszabadultan tudsz énekelni, akkor azt fogod észre venni, hogy mindig egyre jobban énekelsz.

pusza

2016. júl. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, ez nagyon hasznos válasz!

Rendben, ki fogom próbálni. 😋

2016. júl. 18. 10:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor ne énekelj. Nem kötelező.
2016. júl. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rajzold le.
2016. júl. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is abban a hejzetben vagyok mint te csak ha egyedül vagyok otthon akkor viszont sima ügy de amint van nézőközönség elkap a pánikroham.Szerencsére énekből az évben egyszer sem feleltem!Max akkor megy ha van mellettem valaki.Ráadásul nem az a hejzet vagyok aki szarhangú így a barátnőim amióta hallgatóztak egyholytában cseszegetnek.Amikor elhatároztam hogy teszek ellene akkor mindig a kiskori plüssömnek énekeltem.(Azóta rémálmaim vannak Vinzton úrtól)
2016. júl. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!