Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem azt, hogy ki...

Miért érzem azt, hogy ki akarom magamat tombolni, hatalmasat szeretnék bulizni, egész este táncolni? Nem merem megcsinálni, mert nincs hozzá bátorságom, önbizalmam, megfelelő társaságom.

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok.
2012. márc. 26. 22:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hiány... az ember társas lény, nem csoda hát hogy vágysz egy kiadós bulira..:) hogy levezethesd a feszültséget:) én is arra vágyom most, egy kiadós bulira. Mi tart visza?:))
2012. márc. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Az,hogy nincsenek barátaim és nincs semmi önbizalmam. Csak itthon merem üvöltetni a zenét és féktelenül táncolni:)
2012. márc. 26. 22:51
 3/18 anonim ***** válasza:
Ja értelek... nos, először is magadat kell megszeretned, biztos vagyok benne, hogy szeretetre méltó vagy, és egy igazán különleges ember (lehetnél) ha gátlásaid feloldanád, én kb 19 évesen kezdtem bulizni, (mostanában én sem voltam) első bulin, hihetetlen jó érzés fogott el, szinte megállt az idő, életem talán egyik legjobb napja volt. Teljesen feloldódtam, hirtelen minden én voltam, a bulizó tömeg, a DJ, A zene, MINDEN:)) annyira jó érzés volt. miért ne lennél jó egy társasághoz, olyat birtokolsz, ami érték, csak még nem találtad meg a megfelelő embereket, akiknek a személyiséged, értékedet, bátran "kisugározhatnád" Engedd el magad, ne érdekeljen ki mit gondol rólad, érezd jól magad, egyesülj a zenével, a hangulattal, érzéseidet, örömödet engedd el, ne tartsd bent:)))) én is kiszoktam olyankor, ne félj huhuu, sokszor részegnek tűnök, akkor is ha nem vagyok az:D mert ki merem mutatni az énemet, bár néha tényleg nem könnyű egy társaságban feloldódni... de ha ez megtörténik, az eszméletlen érzés:D sosem akarod hogy véget érjen az éjszaka, annyira jó. Gondolatban idézd fel, milyen embereket szeretnél magad körül látni, érezd át, milyen jó dolog is ez az egész, lehetőségekkel fogod magad szemben találni, amikkel ha élsz, olyan élményekben lehet részed, amiket nem fogsz elfelejteni..:) ne a hiányra gondolj, hanem arra, amilyennek látni szeretnéd a jövődet... ha a hiányra gondolsz, csak még több lesz... itt vagyok rá az élő példa. Kicsit tanulmányozd is magadat, hogy mi az, ami feldob, ami teljesen szenvedélyessé tesz téged, és így a szürke hétköznapok is eltűnnek. Sokan boldogtalanul élik le az életüket, mert nem azt csinálják, amit szeretnének, ami szenvedéllyel töltené el őket..:) 20F
2012. márc. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Az élet egy lenyűgöző utazás, lenyűgöző emberekkel:) akiket öröm megismerni, mint amilyen te is vagy:)) ne csüggedj, ne aggodalmaskodj, ezek csak a jelenlegi körülmények, ez pedig meg fog változni... ajánlom figyelmedbe a titok c filmet (is);) egyem meg a drága szíved:)
2012. márc. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
heh:D de jó fej vagy:DD
2012. márc. 26. 23:00
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha ettől nem lett jobb a kedved, akkor baknyúl legyek... x)
2012. márc. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=U16oWipium4 egy kis zene, hátha jó érzéseket vált ki:D legalábbis nálam igen:P
2012. márc. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
nagyon jó ez a zene:) tényleg köszi! Már is jobb a kedvem:)
2012. márc. 26. 23:12
 9/18 anonim ***** válasza:
Bármi problémád van írj nyugodtan, vagy írd meg a sikereid, de azt feltétlenül:) rapi.krisztian91@freemail.hu az E-mail címem:) Jó éjszakát;)
2012. márc. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
rendben, köszi:)) szép napot!!
2012. márc. 27. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!