Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Regisztrált munkanélküli...

Regisztrált munkanélküli voltam, de kizártak a rendszerből 2 hónapja, mert nem fogadtam el a felkínált közmunkát. Mikor regisztrálhatok újra?

Figyelt kérdés
2016. júl. 18. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
A törlés napjától számítva 60 nap.
2016. júl. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mit ajánlottak, hogy nem fogadtad el?

Eddig 2x utasítottam vissza, mind2x elfogadták az indokot.

2016. júl. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Közmunkát ajánlottak (Dehusz), ki kellett volna menni az utcára. Egyszer már voltam két és fél hónapig, de nem igazán jó.

Köszönöm a választ.

2016. júl. 19. 12:52
 4/4 KanhalVp válasza:
Én se vagyok se regisztrálva, sehol. El se fogadtak. Egy évig dolgoztam Herendi gyárban, vagyonőr voltam, Nyugalom kft alkalmazott. Csak hébe-hóba lettem hátam mögött bejelentve,kijelentve,semmiről semmi papírt nem kaptam,meg semmi nem járt,szabi sem.Ezért hagytam ott.Munkaügyibe is bekutyultak,járjon utánam támaogatás,de közben befejeztem.Meg papírok se voltak jól kitöltve,mumnkaügyi felé.Így elutasító levél jött,sehova nem tartozom.Ilyen szemét cégek vannak itt!Megdöglök, azt kész.Visszamennék sofőr szakmába,valami jó helyre,de most meg már GKI kell,előtte vizsgáztam le TIR meg belföldiből is.Ez az ország úgy katasztrófa,ahogy van.
2016. júl. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!