Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Államvizsga után, de még...

Államvizsga után, de még diplomaosztó előtt regisztrálhatok a munkanélküli központban?

Figyelt kérdés
Május végén államvizsgázok, befejezem a sulit, de a diplomám csak július elején kapom kézhez, és ez alatt az egy hónap alatt is jó lenne, ha legalább start kártyára jogosult lennék.. de gondolom, papír nélkül maradjak, ahol vagyok, igaz? Az érettségimmel sem regisztrálhatok? Vagy valami jó ötlet?:)
2011. máj. 17. 11:55
 1/5 A kérdező kommentje:
... mármint a munkaügyi központban, bocsánat:)
2011. máj. 17. 11:55
 2/5 anonim válasza:

Amíg hallgatói jogviszonyban állsz az oktatási intézménnyel, addig nem tudsz úgy tudom. Hallgatói jogviszonynál diákmunkát tudnál végezni de fölösleges erre az 1-2 hónap miatt elindítani ezt a procedúrát.


Start kártyát viszont csak akkor válts ki ha már biztosan lesz munkahelyed, mert azt nem tudod szüneteltetni!

2011. máj. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi. Igen, azt tudom, hogy start kártyát nem érdemes előre kiváltani, csak mégis a tudat, hogy jogosult lennék rá. Mert így elmegyek állásinterjúra, hát igen, leállamvizsgáztam, de nem, start kártyám még egy hónapig tuti nincs.

Közben azért diákmunkákat is nézegetek, de semmi hosszú távút, csak alkalmiakat, pár ezer forint abból is jól jönne..

2011. máj. 17. 12:18
 4/5 anonim válasza:
Gratulálok az államvizsgádhoz és sok sikert kívánok neked a nagybetűs életben! :)
2011. máj. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2011. máj. 18. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!