Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Reggel felkeltem és mikor...

Reggel felkeltem és mikor feláltam majd összeestem, nagyon gyenge voltam. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Csak egyszer fordult elő. majd a reggeli után jobban lettem. Miért volt ez?
2016. júl. 19. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg alacsony volt a vércukrod, előrejelzés lehet, hogy egyszer cukorbeteg leszel.
2016. júl. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Alacsony vércukor, alacsony vérnyomás.


Egyszeri eset nem gond, ha gyakran előfordul, orvos.

2016. júl. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amennyiben fiatal vagy,és a vegetatív idegrendszered fejlődésben van még,ill.ha idősebb vagy,de állandósult alacsony vérnyomással élsz: lehet ún.orthostaticus hypotonia. Ez hirtelen felkeléskor,felálláskor jelentkezik. Ne hirtelen mozdulattal ugorj ki az ágyból,lassan ülj fel,aztán ülj ki az ágy szélére,mozgasd át magad,nyújtózkodj!

Lassan állj fel utána. Ha akkor is szédülsz,mindenképp nézesd meg magad orvossal,mert lehet az,amit előttem írtak,vércukorszint ingadozád is. Ez megvan egy vér-vizeletvételből,ill.többszöri vércukormérésből(szakember tudja,mikor kell mérni)

2016. júl. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!