Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetetlen valóra váltani az...

Lehetetlen valóra váltani az álmom, pedig mindennél jobban szeretném. Hogy tegyem?

Figyelt kérdés

Mindem vágyam hogy legyen egy lovam, egy szürke kanca, kicsit vadóc, játékos, de csak engem szeret és csak nekem engedelmeskedik. Olyan jó lenne ha bármikor számíthatnák rá, vigyázna rám és mindig ott lenne ha szükségem lenne rá. ( tudom nagyon nyálas, és lehet hulyeség, meg nem lehet valóra váltani, de én akkor is ezt akarom). Olyan lenne mintha a legjobb barátom lenne...

Igazából 14 éves lány vagyok és 3 éve lovagolok heti 1-szer (sajnos 😦) 1 órát. Idáig 2-szer estem. De a szuleim nagyon aggodnak es igy nem akarjak hogy lovagoljak. Az esesek után szünetet tartottam a szuleim kedveert. A családom nem gazdag, és a szüleim nem nagyon akarnak nekem lovat venni (sokba kerul stb). Szoval szerintem hogy legyen lovam az is kételyes.

Kerlek segitsetek! Hogy vegyem ra a szuleimet hogy engedjenek lovagolni? Hogy lehessen lovam?? (Kb 18 evesen akarok már lovat) Es ha meg lenne is lovam hogy lehetne ilyen jó kapcsolatot kialakítani??



2016. júl. 19. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy valora válthatod de ahoz elég sokat kell dolgozni és a sporolt pénzed feĺét elkel tenni a lóvadra
2016. júl. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

"Mindem vágyam hogy legyen egy lovam"

Ez csupán pénz kérdése.


"egy szürke kanca"

Ha már megvan rá a pénzed, olyat választasz, amilyet akarsz.


"kicsit vadóc, játékos"

Előre nehéz megmondani, milyen lesz egy állat jelleme ha felnő.


"de csak engem szeret és csak nekem engedelmeskedik"

Idomítással elérhető az engedelmeskedés. A szeretet... nos, az már nehezebb ügy.


"Olyan jó lenne ha bármikor számíthatnák rá, vigyázna rám és mindig ott lenne ha szükségem lenne rá."

Mégis hogy? Elkísérjen az iskolába? Aludjon az ágyad mellett? Ez eléggé gyerekesen hangzik.


"tudom nagyon nyálas, és lehet hulyeség"

Az.


"meg nem lehet valóra váltani"

Ezt jól látod.


"de én akkor is ezt akarom"

Bakker, 14 éves vagy, viselkedj már kicsit kevésbé gyerekesen.



"Olyan lenne mintha a legjobb barátom lenne..."

A fenét, csak egy ló lenne.


Próbálj kicsit kilépni az álomvilágból, mert hamarosan felnősz és nagyon nagy pofont fogsz kapni az élettől, ha te még mindig a szerelmes csillámpónira vágysz.

2016. júl. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
Na hát, az a szitu, hogy érezzed magadat méltónak rá, hogy legyen lovad, és ha sokat gondolsz rá, hogy szeretnél lovat, akkor be tudod vonzani, meg tud teremtődni elvileg fizikai síkon is. Pl hallottam olyat, hogy egy gyerek szeretett volna valamit Karácsonyra, de a szülei mondták, hogy sajnos azt nem tudják megvenni, de azután meg mégis ott volt a fa alatt; mert a gyerek teremtette meg magának. Annyira erősen kívánta, és annyi energiát, gondolatot tett bele, hogy az Univerzum megadta neki. Vagy pl volt olyan, hogy valami családi csőd következett be , a fejük fölül elárverezték a házukat, kocsijukat, de el kezdtek imádkozni, és imáik meghallgattatásra találtak, és már újra megvan mindenük. Meg a segítő angyalkáink is tudnak nekünk segíteni, mert olyanok is vannak. Ja meg, de ez tárgyaknál van, hogy ha szeretnél valamit, vágysz valamire, akkor érezd a magadénak. Illetve ez állatoknál is elvileg működik, csak azért így írtam , mert fura lett volna azt írni, hogy a ló egy személy és egy személyt érezz a magadénak. Szóval ne arra gondolj, hogy "majd lesz", hanem , hogy már van. És ha ennyire szeretnél egy lovat, akkor esélyes, hogy benne van a sorsodban is, szóval szerintem nagy eséllyel tud majd valamikor lovad lenni. Mert ami meg nincs benne a sorsodban, az sok energiádat elviszi, hogy megtartsd.
2016. júl. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jó tudom tényleg hülyeség az egész... Ne ugy kepzeld el hogy elkiser a suliba vagy ilyesmi 😅

Valakitől meg valami olyasmit hallottam hogy a ló vigyáz az emberre

2016. júl. 20. 09:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kislány!

Nagyokat álmodni szükséges,és ébrenlétben dolgozni álmaink megvalósulásán!

Ha valakinek az az álma,hogy Magyarország miniszterelnöke legyen,szép,nagy álom,de különbző szinteken bizonyítania kell,hogy arra alkalmas.Ehhez hasonló a te álmod is.

Mielőtt egy ló gazdája lennél,igazolnod kell önmagad,és környezeted előtt,hogy eltartani,gondját viselni,a hét 7 napján,s annak 24 órájában alkalmas vagy!Ezt úgy bizonyíthatod be magadnak,ha egy kissebb állatot,mondjuk egy menhelyről örökbefogadott kutyát,képes vagy eltartani,gondviselni az etetéstől,a trágyája összegyűjtésén át,a neveléséig.(Élelmezését diákmunkával biztosíthatod.)Ha 2-3 éven át kitartasz a kutyus nevelésében,talán egy csikó felnevelését is rád merik bízni.Egy csikó felneveléséhez tudományra van szükség,nem csak bátorságra,és szívre.Ideje elkezdeni lovászattal foglalkozó könyvek tanulmányozását!

2016. júl. 21. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!