Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki rendelt már wish.com-ró...

Valaki rendelt már wish.com-ról? Azt kapta, amire számított? Mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Mért olyan olcsó? Láttam egy csomó jó cuccot, de nem merek rendelni, mert kicsit gyanús, hogy ilyen olcsó...

2016. júl. 19. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
A Wish egy piactér, rajta sok ezer eladóval. Az, hogy ki megbízható nem lehet megmondani, csak következtetni a vásárlói értékelésekből. Azért olcsó mert kínai tömeg gyártott termékek, esetenként utánzatok vagy hamisítványok is lehetnek, amit az árából láthatsz. Ha valami nagyon töredék ára az itthoninak, sejthető belőle.
2016. júl. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Vannak jó dolgok és vannak kevésbé jó dolgok.

Én rendeltem már ékszert, órát, telefontokot mindig onnan rendelek és az teljesen ugyanolyan, mint amit itthon lehet kapni.. rendeltem már körömreszelőt is, az is jó volt, ruhát most rendeltem először tegnap, kíváncsi vagyok milyen lesz. :D


23N

2016. júl. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!