Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sacred2 gold version?

Sacred2 gold version?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Gondolkodom azon, h megrendeljem-e a tesómnak, mert nagy sacred2 rajongó.. Miféle újdonságok vannaK benne a sima sacred2-hez viszonyítva?

2016. júl. 19. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Hú már jó régen játszottam vele...

Azt hiszem vannak benne új pályák.

Van benne egy olyan, ahol ilyen jeges, és iylen jégszörnyekkel tudsz harcolni, van benne egy olyan bosss, ami egy olyan undorító nem is tudom miylen, talán jégbüdösbogár lehet XD és azt kell legyőzni.Akkor ebből a pályából eltudsz menni egy havasba is, azt nem játszottam végig, nem tudom h ott mik vannak. jah és persze vannak benne új küldetések.

Akkor a fő lényegesen fő mapp, az egy olyan undrító inkább, mert tűzhöz hasonlít, csak iylen szemesfák, meg egyszemű lényeket kell legyőznöd...

2016. júl. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jah, és van benne egy új karakter, egy srác, akivel át tudsz változni sárkánnyá! Szeritnem jól eltalálták a készítők.
2016. júl. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2016. júl. 19. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!