Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ásvány keresés/eladás?

Xenil kérdése:

Ásvány keresés/eladás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mielőtt elkezdeném, kérem senki se harapja le a fejem. Tehát a minap néztem a tévében egy műsort, amiben drágaköveket kutattak, és eszembe jutott, hogy a környéken mennyi ásvány lelőhely van, bár még egyiket sem próbáltam ki. Imádom a természetet, és gondolkozom rajta, hogy bele kéne kezdeni a gyűjtésükbe, de azt nem tudom, hogy mennyire vannak tele ezek a helyek. A kérdésem az lenne, hogy mennyi pénz van ásvány eladásba, mármint interneten? Tudom, nem értek hozzá, és ehhez sok kémiai ismeret, illetve ásványismeret szükséges.



2016. júl. 19. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Hol van az az itt? Egyébként magyar ásványok közül nemsok adható el, de azért van néhány
2016. júl. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hello! Ahogy az előttem szóló is írta magyarországon nem igazán találhatsz olyan ásványt, amilyenre én szerintem te gondolsz (drágaköveket,féldrágaköveket) nem jellemző, ha mégis az valószínűleg milliméter alatti lesz azt meg ugye nem nagyon tudod eladni maximum igazi gyűjtőknek, akiknek a ritkasága,különlegessége és nem a szépsége a fontos, de ez nem egy nagyon nagy piac! Egyébként valóban sok lelőhely van magyarországon de többnyire gyakori ásvanyokkal! Amennyiben érdekel a téma ajánlom a geomania.hu oldalt ott megláthatod mik a jellemző ásványok itthon és némi képet is kapsz a gyűjtési körülményekről lelőhely fotók alapján! Az ismeretek hiánya nem kizáró ok, ha lelkes vagy beletanulsz könnyen! ;)
2016. szept. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!