Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem működik a tanki...

Miért nem működik a tanki online-n a cheat engine?

Figyelt kérdés

az összes verziót kipróbáltam és minden videót megnéztem de nem működik soha :(

előre is köszi a választ mindenkinek és aki tud valami heck oldalt légyszi linkelje be.



2016. júl. 19. 17:25
 1/3 Gépház válasza:

Egyetlen egyet tudok erre mondani; A HACK ROSSZ!

Én személy szerint sem a Cheat Engine-t, sem az online oldalak átverős cry hackeit.. Ennek az az oka, hogy tapasztalt vagyok ilyen téren. Rengetegszer próbáltam alacsony szinten a Rank Hack-et, és sokszor töltöttem le programokat amik leírásában az szerepelt, hogy lépj ki, és mikor belépsz, majd akkor lesz nagy-nagy Generalissimo szinted.. Ha nem itt lennék írnék csúnyát! Most ezek a Hack-ek miatt nem tudok játszani, egyrészt a gépet ba..ta el, másrészt a karit nyúlták le! A Cheat Engine-es videókról annyit, hogy az mind szerkeztett kamu! Én is számtalan videót néztem és próbáltam azt tenni it a videósok, sikerült is, csak nem lett jó vége, ráadásul, mint említettem sosem jött le a beígért plus..


Üdv.: Gépház gyk

2016. júl. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
59%
Mert maga a jatek ONLINE. Es ugye a Cheat Engine nem tud online jatekokat hackelni.
2016. aug. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
De tud online játékot heackelni csak kell hozzá az a pluginos történet és azon keresztül kell be heackelni
2017. nov. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!