Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha tudnátok, hogy valami...

Ha tudnátok, hogy valami nagyon rossz fog veletek történni, akkor hogyan próbálnátok megakadályozni azt?

Figyelt kérdés
Egész napra bezárkóznátok, hogy ne történjen meg? Imádkoznátok Istenhez, hogy segítsen?
2016. júl. 19. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Honnan tudnám? És pontosan milyen veszély fenyegetne? Nagyon nem mindegy...


Tegyük fel, hogy valahogy megtudom, hogy másnap mikor lemegyek a sarki boltba, rá fogok lépni egy csatornafedélre, ami beszakad alattam. Ettől még nem fogok nyilván bezárkózni, csak kikerülöm azt a fedélt, és kész.


A kérdés valódi buktatója viszont az, hogy senki nem lát a jövőbe, így az ilyeneket nem lehet tudni.

2016. júl. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De csak azt tudja, hogy valami rossz fog vele történni. Azt már nem, hogy mi, mikor, hol.

Ilyen felállásban mit tennétek, hogy elkerüljétek ezt a rossz dolgot?

2016. júl. 19. 20:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem teszem fel újra a kérdést, hogy ezt mégis honnan tudja...


Szóval, az érdemi válasz az, hogy Istenhez nem imádkoznék, mert ateista vagyok, otthon nem gubbasztanék, az nem az én stílusom, élném az életemet, de közben fokozottan figyelnék, és ha tényleg történik valami, azon lennék minden erőmmel, hogy megússzam, illetve elhárítsam a bajt.


Ez így kielégítő válasz?

2016. júl. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Így már igen.
2016. júl. 19. 20:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Sok mindent csinálnék, de Istenben nem hiszek, így minek imádkozzak.
2016. júl. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!