Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » En a pokemon go-ban 3-as...

En a pokemon go-ban 3-as szintu vagyok. Miert csak 40 db pokemont mutat a pokedexem? Mert ugy tudom hogy 152 van de nekem csak 40-ig van szamozva a pokedexem😔

Figyelt kérdés

2016. júl. 20. 22:10
 1/4 anonim válasza:
Asszem a lvl-el együtt növekszik, de lehet h a különféle castokból való pokekat kell találnod h felolld őket ;)
2016. júl. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Krisipoke ***** válasza:

Valószínűleg azért, mert a 40. Pokémon (Wigglytuff) az utolsó, ami megvan, és ezért odáig tölti csak be, mögötte csak üres mezők lennének. A fő játékokban is így van.


Egyébként jelenleg 721 Pokémon van (+ a még meg nem jelent, de ismert 7. generációs dolgok), de ebben a játékban 151, azaz az első generáció. A 152 nem tudom, honnan jött. :D

2016. júl. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A 151. valószínűleg Mewtwo, a 152. pedig Mew. Valakik persze nem számolják bele Mew-t. Mondjuk az is érdekes, hogy az első évadban egyedül "HO-OH" bukkan fel a sorozat elején, de őt se számozzák bele; a három őrkutyáról már ne is beszéljünk (Raikou, Entei, Suicune)


De amúgy igen, ha 40 félénél többet fogsz, akkor majd mutat többet is.

2016. júl. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Krisipoke ***** válasza:
Nem, a 150. Mewtwo, és a 151. Mew. A 152. már Chikorita, aki második generációs. Ahogy az általad említett Ho-Oh, Entei, Raikou, és Suicune is azok.
2016. júl. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!